მშენებლობაზე გაცემული ნებართვები და ექსპლოატაციაში მიღებული ობიექტები
საქსტატის საბჭოს 2010 წლის 22 ნოემბრის 23 დადგენილების - “საჯარო სამართლის იურიდიული პირის - სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ სტატისტიკური სამუშაოების ფარგლებს გარეთ დადგენილი სტატისტიკური მონაცემების გავრცელების საფასურის დამტკიცების შესახებ” - შესაბამისად აღნიშნული ინფორმაცია ფასიანია და მის მისაღებად შეგიძლიათ მიმართოთ საქსტატის ბიზნეს სტატისტიკის სამმართველოს:
ელ.ფოსტა: info@geostat.ge
ტელ.: 2 36 72 10 / 200
სტატისტიკური მონაცემების გავრცელების საფასურის შესახებ ინფორმაცია შეგიძლიათ იხილოთ საქსტატის ვებ-გვერდზე: www.geostat.ge (მომსახურება და ტარიფები).

Date: 30 January 2018
According to resolution #23 of the Board of the National Statistics office of Georgia (Geostat) dated November 22, 2010, “On Approval of Tariffs for Dissemination of Statistical Data Produced Beyond the Statistical Activities Program of the Legal Entity of Public Law - National Statistics Office of Georgia”, this information is not free of charge. To obtain the data, you can contact the Business Statistics Division of Geostat:
E-mail: info@geostat.ge
Phone: 2 36 72 10 / 200
More Information on tariffs for dissemination of statistical data, you can find on the Geostat’s webpage: